O mně

Ing. Bc. Hana Poukarová, Dip. IACH

Plný potenciál homeopatie jsem poznala sama, poté co mi pomohla vyřešit mé vlastní chronické zdravotní potíže. Díky tomu jsem začala homeopatii studovat a následně jsem otevřela soukromou praxi. Nyní se věnuji také osvětě v oblasti homeopatie.

Mým cílem je předat lidem znalosti o základech klasické homeopatie, ale i poskytnout praktické a konkrétní rady a návody, jak přistupovat k homeopatické léčbě, ať už v rámci konzultací s profesionálním homeopatem či při samoléčbě.

Svoje znalosti sdílím na svém blogu, ve své knize "Odpověď je klasická homeopatie" a v on-line kurzech. Při psaní a tvorbě kurzů vycházím jak ze svého vzdělání, tak ze zkušeností z mé 11 leté profesionální homeopatické praxe.

V mých případových studiích si můžete přečíst o některých úspěšných případech z mé praxe.

Hana Poukarová

Vzdělání a zkušenosti

  1. Promovala jsem na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v oboru Nutriční terapeut 

  2. Složila jsem zkoušku z dvouletého elearningového kurzu na řecké International Academy of Classical Homeopathy pod vedením Prof. George Vithoulkase

  3. Strávila jsem 3 týdny na homeopatických klinikách v africké Keni

  4. Dokončila jsem kurz Člena první pomoci pod akreditací MŠMT

  5. Absolvovala jsem tříměsíční stáž ve Všeobecné zdravotní pojišťovně na klientském pracovišti

  6. Dostudovala jsem Tříletý intenzivní výcvik v homeopatii na Prague College of Classical Homeopathy pod vedením Petra Zachariáše (o 2 roky později jsem tu úspěšně dokončila i Dvouletý postgraduální výcvik)

  7. Promovala jsem na Vysoké škole ekonomické v Praze v oboru Management zdravotnických služeb 

Publikace a tvorba

Média