Mé služby

Nabízím individuální poradenství v oblasti klasické homeopatie. Aktuálně poskytuji konzultace pouze on-line.

Získejte termín konzultace
Hana Poukarová

Typy konzultací a ceník

  Vstupní homeopatické vyšetření

  Podrobné zmapování zdravotního stavu a doporučení léku včetně instrukcí k jeho užívání.

  Cena: 2 000 Kč (60 - 90 minut)

  Kontrolní homeopatické vyšetření

  Zhodnocení zdravotního stavu a návrh dalšího postupu. Kontrolní konzultace probíhají dle potřeby a dohody, typicky jednou za 2-3 měsíce.

  Cena: 1 500 Kč (30 - 60 minut)

  Akutní konzultace

  Řešení situací jako např. horečka, chřipka, angína apod. 

  Cena: 300 Kč (za každých započatých 15 minut)

“Reflux jícnu jsem se snažila léčit několik let pomocí klasické medicíny, alternativní medicíny a různých diet. Již jsem propadala skepsi, jelikož nic nezabíralo a bolest byla někdy velmi vyčerpávající. Homeopatii jsem zprvu moc nedůvěřovala, ale slyšela jsem náhodou rozhovor s paní Poukarovou a řekla jsem si, že to vyzkouším. Nejprve jsem si objednala knihy a poté se objednala na konzultaci. Paní Poukarová mi ihned doporučila lék, který začal pomáhat. K tomu všemu jsem nemusela držet žádné diety a cítila jsem se ihned mnohem lépe. Nyní jsou to již 3 roky, kdy jsem téměř bez problémů i léků a ani v těhotenství se mi reflux nevrátil. Od té doby homeopatii velmi důvěřuji, již jsem takto léčila fenku s bolestí zad a nespavost u dcery. Homeopatie je u mě nyní první volbou v léčení.”

~ Eliška Pešková

“Poprvé se atopický ekzém u dcery objevil v druhém roce. Nejprve ho dokázal eliminovat pobyt u moře, ale postupně se ze sezónnosti stalo téma celoroční. Tak jako většina jsme řešili stravu, péči o pokožku, koupele, to, co bychom mohli dělat jinak v roli rodičů a partnerů apod., než nás napadla homeopatie, ačkoliv jsme s ní již sami měli osobní pozitivní zkušenost. Tak jsme se dostali k paní Haně Poukarové. Psal se podzim roku 2020 a dceři bylo pět a půl roku. Po společném sezení jsme začali před Vánoci aplikovat domluvený lék. Stav ložisek ekzému i svědivost měly pozitivní vývoj již během prvních 10 dní, kdy lék užívala a během jara byl ekzém i se svědivostí pryč. Společně s ekzémem u dcery naprosto vymizelo i počůrávání. Úleva pro všechny a hlavně obrovská radost za dcerku. V létě 2022 se ekzém znovu objevil, krom většího rozsahu na rukou se objevil i v obličeji a s podzimem se stav horšil. Tentokrát sice nezabral první lék, ale učilo nás to trpělivosti a v únoru nastal progres a postupně ekzém ruku v ruce se svědivostí zcela ustoupily. Nyní je to tedy přes rok, kdy to pro nás zase není vůbec téma a jsme zato vděčni. I když třeba úplné vysazení cukru mělo drobný efekt a naposledy nám pomáhaly koupele z ovesných vloček a aromaterapie, homeopatickou léčbu vnímáme za naprosto zásadní v tom, že dcera nemusí žít život dítěte s atopickým ekzémem.”

~ Čápovi

“K Hance chodím již třetím rokem. Doporučila mi lék při několika akutních nemocech i chronických problémech. Zbavila mě dlouhodobé bolesti kyčle, zad a problémů s inkontinencí po dětech, v což už jsem ani nedoufala. Vždy si našla čas jak při chronické kontrole, tak při akutní nemoci na pokládání otázek, než si byla jistá lékem. Vřele bych ji doporučila nejen jako homeopatku, ale jako člověka s rozhledem, co se týče zdravé stravy a rodinného prostředí, který je podložený i znalostmi klasické medicíny.”

~ Tereza Kvačala

“Se synem jsem paní Poukarovou navštívila v jeho 4 letech. Trpěl na laryngitidy od kojeneckého věku. Když nastoupil do školky, uvědomila jsem si, že laryngitidy se u něj objevují již každý měsíc. Takže byl nejvyšší čas to začít řešit. Po konzultaci mu byl nasazený lék, dala jsem mu ho a během pár hodin nastala reverzní reakce, která byla opravdu prudká. Na večer se vše zklidnilo a od té doby již 7 let neměl laryngitidu.”

~ Šárka Macková

Získejte termín konzultace

Konzultace vedu online. Na Skype mě najdete pod uživatelským jménem hpoukarova. Zavolejte mi, prosím, jako první.

Zachovávám naprosté soukromí mé klientely. Mé úspěšné případy jsou proto vždy uveřejňovány s předchozími souhlasy mých klientů.

Napište mi

Vyplňte formulář pro získání termínu konzultace. Ozvu se vám do 3 pracovních dnů s návrhem termínu. Pokud jde o neodkladnou situaci, využijte telefon – pošlete mi SMS zprávu na +420 776 162 705.

Mé případy

Zde najdete případové studie z mé praxe, včetně jejich podrobných zápisů. Před ponořením se do konkrétních případů vám doporučuji přečíst si obecný úvod.