On-line video kurzy homeopatie

Vytvářím on-line video kurzy zaměřené na specifická témata v homeopatické léčbě. Nabízím jedinečné praktické rady a podrobně vysvětluji základní principy klasické homeopatie, které jsou nezbytné pro správný výběr a aplikaci homeopatických přípravků.

Nabízené kurzy si můžete zakoupit a prohlížet přímo na tomto webu, přičemž získáváte doživotní přístup k veškerému obsahu.

  • Klasická homeopatie pro maminky s dětmi

    Objevte, jak rychle, efektivně a bezpečně řešit nezávažné akutní stavy vašich dětí s pomocí správného výběru a aplikace homeopatických léků. Kurz vás provede základy homeopatie, přes podrobné návody k výběru léků, až po rozbor specifických akutních případů. V tomto osvědčeném a nedávno rozšířeném programu na vás čeká přes 7,5 hodin profesionálních vzdělávacích videí.

  • Jak najít přesný homeopatický lék u zvířat

    Vybrat homeopatický lék pro domácího mazlíčka je těžké, jelikož nám nemůže říci, co ho trápí. Proto jsem vytvořila tento on-line kurz, který vás naučí, jak při výběru homeopatického léku postupovat krok za krokem a jak se vyvarovat nejčastějších chyb. Praktické informace, tipy a příklady - to vše v rámci 3,5 hodinového profesionálního video kurzu.